Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ilość kroków do uzyskania uprawnień.

1 Krok > Zwykła rejestracja
4 Kroki > Uprawnienia autora

 

1. Krok

 Zacznij od zapoznania się z regulaminem i później zarejestruj sobie konto  , musisz je aktywować linkiem przesłanym na adres e-mail podanym przy rejestracji. Po wykonaniu możesz przejść na 2 krok , jeśli chcesz dostać uprawnienia Autora

 

2. Krok

   Wymagania:

 > Musisz mieć ukończone 13 lat

 > Kulturę osobistą

 > Minimum raz na 1 rok on-line

Spełniasz te wymagania to możesz przejść do kroku 3

 

3. Krok

    W 3 kroku utwórz posta na forum w sekcji "Ścieżka autorów" następnie w dziale "Uprawnienia autora" . W temacie posta wpisz  "Prośba o dołączenie" - w treści musisz umieścić o jakiej tematyce chciałbyś/chciała pisać , jak często będziesz aktywny/a on-line oraz coś o sobie , jeśli nie ma działu o takiej tematyce , która Cię interesuję napisz ją również , a zostanie taki dział dodany w czasie od 1h-72h lub trochę dłużej tylko przy awaryjnych sytuacjach.

4. krok

    Poczekaj na uprawnienia . Zostaną Ci one przyznane w ciągu od 1h-72h  . Zostanie edytowany Twój post i potwierdzony o uzyskaniu uprawnień .

5. Krok

    W chwili obecnej nie ma

Copyright © 2011-2016 Portal-way w innym wymiarze - polway.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! oprogramowanie na licencji GNU GPL.