Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Witaj na stronie polway.pl . Na stronie będą umieszczane różne artykuły o różnej tematyce , jeśli zechcesz możesz przystąpić do nas i umieszczać swoje.

Musisz tylko się zarejestrować i wysłać formularz , tymczasem po weryfikacji uzyskasz uprawnienia .

  Strona stworzona z myślą o użytkownikach ma na celu u rozmaite konkursy po rozmowy społeczne oraz generowanie własnych artykułów na stronie użytkowników , jeżeli uważasz tak samo to zarejestruj się i korzystaj z wszystkich możliwych uprawnień jakie zaoferujemy dla najlepszych użytkowników u nas.Specjalny system bierze pod uwagę jak największą liczbę osób oraz satysfakcję co do nagród i zabaw z internetem .

Zapraszamy każdego zainteresowanego ...

Więcej informacji tutaj ...

Jeśli widzisz tą treść na pierwszej stronie to oznacza tylko jedno pierwsza setka jest nadal aktualna nie doładowaliśmy jak oczekiwaliśmy 100 unikatowych numerów telefonów (Waszych).

Zarejestrowałeś się i nie odebrałeś doładowania zapraszamy na forum oraz wypełnienie formularza kontaktowego , jeśli chcesz być anonimowy z numerem telefonu i nie podawać nam to

postanowiliśmy wysłać kod doładowujący na dany adres e-mail - tylko na taki jaki jest przy rejestracji oraz podany przy wysłaniu formularza kontaktowego i podaną prośbą wyboru kod czy automatyczne doładowanie podanego nam numeru telefonu w polskiej sieci. Nie odpowiadamy na wiadomość przy innym adresie e-mail niż podany przy rejestracji oraz adres musi zostać potwierdzony ( czyli musisz posiadać pełne konto)

 

Zapraszamy do klikania w Google + na zwijającym się okienku  w górnej części  po prawej stronie , będziemy bardzo ucieszeni za taką drobną pomoc.

Nie posiadasz konta Google +? Zarejestruj się tutaj , masz konto youtube to już rejestracja jest zbędna .

 

Wydaje Ci się że wiesz czego chcesz - oczekujesz? zostań z nami na czas nieokreślony a przekonasz się czy chcesz tego samego co my. Oczekujemy iż polubisz nas i będziesz zadowolony z naszych usług i informacji jakich uzyskasz w danym momencie oraz konkursów , które zostaną tutaj przedstawione dla wszystkich którzy chcą zdobyć
wygrane na prostych zasadach .Jeszcze nie jesteśmy znani przez ludność jaką pragniemy osiągnąć , aby to zapewnić nie potrzeba
dużej ilości osób . Myślimy , że jako gość w obecnej sytuacji masz teraz duże szanse i możesz nam pomóc oraz w tym samym czasie sobie
również - wystarczy rejestracja na przedstawienie nam dowodu , że myślisz tak jak my i tego oczekujemy od naszych użytkowników . Pragniemy ,
aby droga była w obie strony zadowalająca i pomoże to w oczekiwaniu szukających informacji.

Ruszamy w setkę zarejestrowanych oraz nagradzamy tą pierwszą 100 doładowaniem telefonu na kartę w polskiej sieci na terenie polski za 5zł , pośpiesz się i doładuj sobie darmowo telefon za 5zł wystarczy rejestracja i wysłanie formularza z numerem telefonu :) po odebraniu doładowania pochwal się znajomym , że dostałeś oraz potwierdź postem na forum ... :) Doładowanie w ciągu 24 godzin do 60 dni od wysłania formularza .

Do wygrania oto ten olej - więcej na forum

Nie czekaj , wykonaj , Gwarantowana nagroda dla pierwszego , który wykona .... tak nie dużo do zrobienia jest szykuj się i bądź szczęśliwy ... :)

Po małym przestoju strony - Nadchodzą nowe Konkursy w tym roku . Opublikujemy informację danych konkursów jakie będą w następującym czasie ... Konkursy , aby miały większy sens i lepszą zabawę w nadchodzących innych różnych konkursach jakie zaoferujemy to wykonaj  następujący krok -> powiadom znajomych ... żeby uczestniczyli tak jak Ty i pomogli Tobie w osiągnięciu celu wygranej . więcej info wkrótce  ... Zapraszamy !!!

Zarejestruj się - co zyskujesz poprzez rejestracje? Rejestracja jest darmowa i masz możliwość wygrywać w różnych konkursach oferowanych przez naszą stronę za darmo i prawie nic nie musisz zrobić . Można zdobyć uprawnienia do publikowania swoich artykułów na prawnie każdy temat który chcesz .

Aktualny konkurs poszukujemy śmiałka do odebrania nagrody jaka przyznana jest w tym mini konkursie

Masz mało odwiedzin zalinkuj się tutaj skoro już jesteś i masz taką możliwość , rejestracja darmowa . Ten link będzie indeksowany przez google , więc im więcej jest indeksowanych tym lepiej dla Ciebie :) .

Copyright © 2011-2016 Portal-way w innym wymiarze - polway.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! oprogramowanie na licencji GNU GPL.