Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jeśli widzisz tą treść na pierwszej stronie to oznacza tylko jedno pierwsza setka jest nadal aktualna nie doładowaliśmy jak oczekiwaliśmy 100 unikatowych numerów telefonów (Waszych).

Zarejestrowałeś się i nie odebrałeś doładowania zapraszamy na forum oraz wypełnienie formularza kontaktowego , jeśli chcesz być anonimowy z numerem telefonu i nie podawać nam to

postanowiliśmy wysłać kod doładowujący na dany adres e-mail - tylko na taki jaki jest przy rejestracji oraz podany przy wysłaniu formularza kontaktowego i podaną prośbą wyboru kod czy automatyczne doładowanie podanego nam numeru telefonu w polskiej sieci. Nie odpowiadamy na wiadomość przy innym adresie e-mail niż podany przy rejestracji oraz adres musi zostać potwierdzony ( czyli musisz posiadać pełne konto)

 

Zapraszamy do klikania w Google + na zwijającym się okienku  w górnej części  po prawej stronie , będziemy bardzo ucieszeni za taką drobną pomoc.

Nie posiadasz konta Google +? Zarejestruj się tutaj , masz konto youtube to już rejestracja jest zbędna .

 

Do wygrania oto ten olej - więcej na forum

Nie czekaj , wykonaj , Gwarantowana nagroda dla pierwszego , który wykona .... tak nie dużo do zrobienia jest szykuj się i bądź szczęśliwy ... :)

Po małym przestoju strony - Nadchodzą nowe Konkursy w tym roku . Opublikujemy informację danych konkursów jakie będą w następującym czasie ... Konkursy , aby miały większy sens i lepszą zabawę w nadchodzących innych różnych konkursach jakie zaoferujemy to wykonaj  następujący krok -> powiadom znajomych ... żeby uczestniczyli tak jak Ty i pomogli Tobie w osiągnięciu celu wygranej . więcej info wkrótce  ... Zapraszamy !!!

Zarejestruj się - co zyskujesz poprzez rejestracje? Rejestracja jest darmowa i masz możliwość wygrywać w różnych konkursach oferowanych przez naszą stronę za darmo i prawie nic nie musisz zrobić . Można zdobyć uprawnienia do publikowania swoich artykułów na prawnie każdy temat który chcesz .

Aktualny konkurs poszukujemy śmiałka do odebrania nagrody jaka przyznana jest w tym mini konkursie

Masz mało odwiedzin zalinkuj się tutaj skoro już jesteś i masz taką możliwość , rejestracja darmowa . Ten link będzie indeksowany przez google , więc im więcej jest indeksowanych tym lepiej dla Ciebie :) .

Copyright © 2011-2016 Portal-way w innym wymiarze - polway.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! oprogramowanie na licencji GNU GPL.